logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Creative I-Trigue 5.1 5600 - opinie o jakości dźwięku i konstrukcji głośników

fraxx 17 Wrz 2005 06:10 1847 3
REKLAMA
  • #1 1825110
    fraxx
    Poziom 15  
    Posty: 182
    Ocena: 4
    Witam.
    Tak sobie patrze na te satelitki w tym zestawie http://www.icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_produkt&o=glosniki&id=70 i się zastanawiam co takie 3 głośniczki mogą... czy wszystkie 3 są szerokopasmowe czy to może 3drożne jest, jak nisko to może zejść... to w ogóle jakoś gra ???? no ale wkońcu tytanowe membranki... :| do tego ta cena 650zł pewnie przez ten tytan :P

    Ktoś może ma, ktoś może słyszał ten sprzęt a raczej satelitki ??

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 1826409
    fraxx
    Poziom 15  
    Posty: 182
    Ocena: 4
    Czyżby nikt o nich nic nie wiedział ??
  • REKLAMA
  • #3 1829052
    fraxx
    Poziom 15  
    Posty: 182
    Ocena: 4
    uuuu czyżby nikt nie znał tak zaawansowanej technologi??
    oj nie dobrze
  • #4 1829267
    shu
    Poziom 14  
    Posty: 67
    Pomógł: 6
    Ocena: 2
    Wystarczy zajrzeć do googla i odpowiedzi same się nasuwają. Gra nieźle. Sub jest nawet za mocny w porównaniu do reszty zestawu. Satelity mają po 3 głośniki szerokopasmowe z tytanowymi membranami, każdy w osobnej wentylowanej komorze. W efekcie satelity są w stanie grać względnie głośno (tytan) i mają znośne pasmo z uwagi na te "potrójne" głośniki.

    A za tą cene to i tak lepiej jakiegoś Logitecha kupić pewnie, bo w przypadku iTrique płacisz za wygląd.
REKLAMA