Witam.
Tak sobie patrze na te satelitki w tym zestawie http://www.icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_produkt&o=glosniki&id=70 i się zastanawiam co takie 3 głośniczki mogą... czy wszystkie 3 są szerokopasmowe czy to może 3drożne jest, jak nisko to może zejść... to w ogóle jakoś gra ???? no ale wkońcu tytanowe membranki...
do tego ta cena 650zł pewnie przez ten tytan
Ktoś może ma, ktoś może słyszał ten sprzęt a raczej satelitki ??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Tak sobie patrze na te satelitki w tym zestawie http://www.icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_produkt&o=glosniki&id=70 i się zastanawiam co takie 3 głośniczki mogą... czy wszystkie 3 są szerokopasmowe czy to może 3drożne jest, jak nisko to może zejść... to w ogóle jakoś gra ???? no ale wkońcu tytanowe membranki...
Ktoś może ma, ktoś może słyszał ten sprzęt a raczej satelitki ??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.