Witam, posiadam problem z moim autkiem mianowicie z tyłu za fotelem kierowcy po opadach deszczu zbiera się woda, co ciekawe problem występuje TYLKO w tamtym miejscu, nieważne czy auto stoi czy jest w ruchu woda i tak się zbiera. Jak przycisnę ręką wykładzine pod dywanikiem to słychać takie chluptanie jakby woda była pod tą wykładziną. W poście dodaje zdjęcie aby może łatwiej było to komuś zdiagnozować.