Mam starego laptopa HP i zainstalowałem na nim Linux Mint. CPU: Core 2 Duo 2x2.4 GHz, 4GB RAM i trochę brakuj mi mocy i dlatego chcę uruchomić Linuxa bez GUI.
Jak mam uruchomić go tylko w trybie tekstowym? Chyba, że proponujecie inną dystrybucję?
Do openstlinux dla STM32MP1.
Jak mam uruchomić go tylko w trybie tekstowym? Chyba, że proponujecie inną dystrybucję?
Do openstlinux dla STM32MP1.