Gdy włączam pilotem klimatyzator Haier ścienny zawsze zapalały się dwa światełka, czerwone i białe. Teraz po włączeniu zapala się tylko czerwone światełko, wentylator słychać że chodzi, to znaczy że działa. Co to może być? Ja myślę, że może dioda biała się spaliła.
Szukając porady warto podać dokładny model posiadanego urządzenia, przyda się także poglądowe zdjęcie. Sądzę, że bez tych danych nikt tutaj nie będzie w stanie pomóc. Opisane zachowanie może być opisane w instrukcji urządzenia - warto sprawdzić. W razie wątpliwości proponuję skorzystać ze wsparcia Firmy Haier, podając precyzyjnie zaobserwowane objawy usterki oraz dokładny numer posiadanego urządzenia. Tu na pewno znajdziesz rozwiązanie:
Haier infolinia: tel bezpłatny 801 081 314 lub 22 585 111
Wsparcie serwisowe: tel.: +48 695 930 647 lub Email: haier(_at_)haier-ac.pl
Witryna Haier przez stronę: https://www.haier.com/pl/mergepage/webmail/