logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Odkamienianie - Ekspres podłączony do sieci wodociągowej

hubiwit 27 Sie 2019 21:45 747 2
REKLAMA
  • #1 18138436
    hubiwit
    Poziom 25  
    Posty: 1591
    Pomógł: 41
    Ocena: 262
    Witam,
    Jak się odkamienia ekspresy podłączone do sieci wodociągowej?
    Przerabiam Saeco Royal Professional - w miejsce zbiornika ma być podłączenie do wodociągu poprzez elektrozawór (sterowany z napięcia na pompie ekspresu) i reduktor ciśnienia. Nie za bardzo wiem jak w takim układzie podać odkamieniacz (bez odliczenia wodociągu i podpięcia innego zbiornika).
  • REKLAMA
  • #2 18138454
    Ginulfi
    Poziom 20  
    Posty: 221
    Pomógł: 56
    Ocena: 176
    Przy podłączeniu ekspresu do sieci wodociągowej, w wodny ciąg zasilający montuje się zmiękczacz wody. I to rozwiązuje problem odkamieniania. Na rynku jest szeroki wybór zmiękczaczy. Od prostych manualnych do w pełni automatycznych.
  • #3 18139298
    hubiwit
    Poziom 25  
    Posty: 1591
    Pomógł: 41
    Ocena: 262
    Czyli np. taki Hendi 231210 rozwiązał by problem?
REKLAMA