Witam,
Jak się odkamienia ekspresy podłączone do sieci wodociągowej?
Przerabiam Saeco Royal Professional - w miejsce zbiornika ma być podłączenie do wodociągu poprzez elektrozawór (sterowany z napięcia na pompie ekspresu) i reduktor ciśnienia. Nie za bardzo wiem jak w takim układzie podać odkamieniacz (bez odliczenia wodociągu i podpięcia innego zbiornika).
Jak się odkamienia ekspresy podłączone do sieci wodociągowej?
Przerabiam Saeco Royal Professional - w miejsce zbiornika ma być podłączenie do wodociągu poprzez elektrozawór (sterowany z napięcia na pompie ekspresu) i reduktor ciśnienia. Nie za bardzo wiem jak w takim układzie podać odkamieniacz (bez odliczenia wodociągu i podpięcia innego zbiornika).