Witam. Planuję zacząć zabawę z termowizją. Nie chce od razu wskakiwać na głęboką wodę więc zainteresował mnie telefon CAT S60 z funkcją kamery termowizyjnej. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat funkcjonalności tej kamerki ? Jak się sprawuje przy mniejszych elementach, typu szukanie zwartego elementu na płytce PCB ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam