Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zelmer 95.8 - Worki do Zelmer 95.8

08 Paź 2019 13:25 165 7
  • Poziom 10  
    Witajcie,

Szukam informacji - które z obecnie dostępnych na rynku worków jednorazowych pasują do wiekowego już odkurzacza Zelmer 95.8 (1991r)
    Najchętniej dopasowałbym coś z nowoczesnych worków włókninowych. Tyle że na opakowaniach nie piszą nic o zgodności z tak starymi modelami odkurzaczy.

Tam oryginalnie był prostokątny worek tkaninowy, i dodatkowo zapinane zatrzaskiem papierowe worki jednorazowe.
    Sam worek tkaninowy mam, tyle że on przepuszcza drobny pył, więc za bardzo do eksploatacji się nie nadaje.

Podpowiecie co może pasować rozmiarem mocowania?

Za pomoc z góry dziękuję :)
  • Poziom 10  
    Jeszcze dodam, miejsce na zatrzaśnięcie mocowania worka wygląda tak.
    Zelmer 95.8 - Worki do Zelmer 95.8
    Wymiar mniej więcej 75x78mm a może 75x75mm.
    We wszystkich katalogach jakie widzę jest podane tylko do jakich modeli konkretny pasuje. Wymiarów nie podają. Ani wora, ani mocowania. To utrudnia celne dobranie.
    Liczę że ktoś taką ścieżkę przechodził i się podzieli wiedzą.
    Wystarczy mi info że pasuje worek od modelu np zelmera XYZ. Gdzie kupić to już sam przecież znajdę.

"Uniwersalne" po 60pln/2-3 szt? Trochę sporo.
  • Poziom 10  
    artfik napisał:
    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę alegro i aukcje się pokażą czy to takie trudne

Na allegro dla query 'worki zelmer 95.8' pokażą się tylko worki wielorazowe w mnogości aukcji, chyba z jednego sprzedawcy. Widziałem, nie to potrzebuję.
    Ja interesuję się zdecydowanie jednorazowymi. Czy to takie trudne?
    Dziękuję za zaproszenie do Namysłowa, ale mam za daleko.
  • Poziom 24  
    Wpisujesz worki 95 Zelmer i na 1 miejscu wyskakują papierowe lub od sprzedawcy Qwerty-pd części agd .niestety nr aukcji nie ma.Ja wpisuję i mi wyskakują Jak napisałem każdy dobry sklep z częściami agd powinien posiadąć na stanie lub zamówić . w hurtowni Robot Serwis Wrocław i Zielona góra są cały czas na stanie.

Dodano po 6 [minuty]:

Dopiero teraz zauwazyłem że jesteś chyba z Wrocławia .Na Parnickiego masz hurtownię a sklep na wyszyńskiego dawna Wieczorka.Worki pasują do typu 95 ,96 ,100.