Do wszystkich
Pękł pasek klinowy w pralce ariston ATL73TX (taka ładowana od góry). Kupiłem nowy i otworzyłem pralkę. Okazało się, że nie umiem założyć paska bo jest "za krótki" tzn. trzeba go naciągnąć. Jak to zrobić? Dysponuję narzędziami "domowymi". W samochodzie wiem jak to zrobić. Tu się poddałem. Proszę o pomoc bo pralka rozgrzebana.
wlodziks
Pękł pasek klinowy w pralce ariston ATL73TX (taka ładowana od góry). Kupiłem nowy i otworzyłem pralkę. Okazało się, że nie umiem założyć paska bo jest "za krótki" tzn. trzeba go naciągnąć. Jak to zrobić? Dysponuję narzędziami "domowymi". W samochodzie wiem jak to zrobić. Tu się poddałem. Proszę o pomoc bo pralka rozgrzebana.
wlodziks