Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizja internetowa (Delta Media Player)

majkimajki1983 03 Nov 2019 11:02 45411 12
    majkimajki1983
    Level 9  
    Witam
    Docelowo chciałbym oglądać TV z poziomu aplikacji Delta Media Player lecz na telewizorze.
    Szukam urządzenia, które na pewno obsługują tą aplikację.
    Posiadam TV smart Samsung ale on nie ma możliwości zainstalowania tej aplikacji.
    Więc zastanawiam się czy jest możliwość zainstalowania np na android tv box lub coś innego co na czym będę mógł zainstalować tą aplikację i podłączyć do TV.

Będę wdzięczny za wszelkie porady!
  • Helpful post
    jurek849
    Level 17  
    Zobacz Ferguson F-BOX ATV-UHD 4K, lub WIWA DREAM PLAYERTV
    majkimajki1983
    Level 9  
    Wyglądają dobrze ale ale nie mogę nigdzie sprawdzić czy jest możliwość instalacji Delta Media Player. Ale chyba się skuszę i zakupię jeden z nich.W sumie android, jak na smartphone idzie to na takim F-BOX też powinno.
    Dam jeszcze parę przykładów innych co sądzisz o tym?

https://www.ebay.co.uk/itm/Superview-Q-Box-An...275070&hash=item3d6a896027:g:u6kAAOSwZxlc3JSA
  • Helpful post
    Harnas4
    Level 14  
    DMP można zainstalować na smart TV z androidem lub na przystawce typu android box czy dekoderach MAG opartych na androidzie, osobiście używam go na MX Q PRO 4K ale uwaga na podróbki, na naszym allegro sa jedne i drugie, mam 2 urzadzenia, jeden kupiony na allegro za 130PLN wersja 2/16GB i działa elegancko natomiast drugi na eBay (21€) ta sama wersja lecz jest problem z wyświetlaniem treści HD - zielony ekran ;/ chipset na płytach jest inny zatem to na eBay jest podróbką podróbki który na dodatek mocno i szybko sie grzeje. Livevoo jest droższy i niestety juz "pozamiatany" natomiast DMP działa od ponad 4 lat (tyle ja używam - wcześniejsza nazwa to telewizjada) i ma się jak na razie całkiem dobrze. DMP mozna ogladać na windowsie, androidzie , ogryzku oraz linuksie.
    Na moim internecie światłowodowym działa elegancko ale czasami trafi sie jakaś awaria i przez 2-3 godizny niema dostępu do usługi średnio raz na 2 miesiące.
    majkimajki1983
    Level 9  
    Witam
    Dziękuję za odpowiedź już zakupiłem na próbę tv box
    https://www.ebay.co.uk/itm/183885211473

Zainstalowałem DMP i jakoś tam działa tylko nigdy nie miałem styczności z takim urządzeniem. Np często muszę uruchomić aplikację od nowa żeby przełączyć na inny kanał. Podczas oglądania meczu piłki nożnej zauważam przycinanie obrazu (nie jest taki płynny) Bo używam też DMP na Pc który mam podłączony do innego tv i tu wszystko śmiga bez problemu.
    Nie wiem czy to wina tv boxa czy to normalne na tego typu urządzeniach. Bo widziałem dużo droższe tv boxy moze na nich śmiga bez problemu?
    ocelot77
    Level 2  
    Witam.
    Na Box-ie, w programie jest gdzieś mały znaczek bodajże HR (? - zdaje się w prawym dolnym rogu). Albo w opcjach. Jest to od sprzętowego wsparcia wyświetlania obrazu.
    Wyłącz to (SR) i powinno chodzić płynnie - u mnie w każdym razie pomogło.
  • Helpful post
    Kszyhoo12
    Level 7  
    Obecnie jest tam tylko kilka kanalow telewizyjnych z calej listy, ktore sie szybko laduja, a reszta albo w ogole nie dziala, albo laduje sie po kilku minutach oczekiwania. Sprawdzone na wszystkich systemach operacyjnych, to tez nie jest wina internetu. Na maile nikt nie odpowiada, kasa wyrzucona w bloto, caly serwis spadl totalnie na psy. Absolutnie odradzam wykupienie konta premium u nich.
    majkimajki1983
    Level 9  
    Ale chodzi Ci o tv Box? Bo ja używam też DMP na pc stacjonarnym i każdy kanał działa poprawnie żadnych problemów. DMP można logować na trzech urządzeniach na raz. Jedynie jest problem na androidzie że trzeba wyłączyć apk i włączyć ponownie przy przełączaniu kanałów bo się wiesza.
  • Helpful post
    Kszyhoo12
    Level 7  
    Nie chodzi tylko o TV Box z androidem, na kazdej platformie jest to samo, nawet przy uzyciu internetu mobilnego, wiec to tez nie jest wina wi-fi, a konkretnie ustawien routera.
    Kszyhoo12
    Level 7  
    Problem z ladowaniem kanalow rozwiazany po zmianie dostawcy internetu. Okazalo sie, ze poprzednia firma zaczela po kilku miesiacach blokowac streaming mediow (mimo tego, ze pakiet byl nieograniczony), a wszystko inne smigalo bez problemow. Jako ze DMP byla jedyna tego rodzaju platforma z ktorej korzystalem, wiec myslalem ze to wina tylko i wylacznie DMP. Zatem zwracam honor dla DMP.