Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW - Podłączenie sterownika na stole

07 Lis 2019 21:26 237 11
  • Poziom 14  
    Podłączyłem na stole Gateway 5Q0 907 530T i mam z nim komunikację VCDS-em.
    Chciałem dołączyć jeszcze moduł drzwi 5Q0 959 592 lecz nie mogę nigdzie znaleźć schematu z opisem pinoutów. Czy ktoś z kolegów może udostępnić mi opis lub schemat z opisem pinów?
  • Poziom 38  
    Z jakiego auta bramka ? Na jakie piny wpinasz VCDS ?
    Jakich pinów nie znasz?
    Komunikacja can bramki do VCDS na pinach 9 i 19 ?
  • Poziom 14  
    Bramka z VW. Nie znam pinów z modułu drzwi a chciałbym go podłączyć i uzyskać komunikację lecz nie wiem, które piny sa zasilające a które to komunikacja . Na razie z tego co wiem to to pin T20b/19 to +zasilania a T20b/19 to masa Pin T20b/9 to CAN Low a T20b/8 to CAN High, lecz nie jestem do końca pewien. Jak na razie VCDSem mam tylko połączenie z bramką. VCDS podłączony jak piszesz do pinów 9 i 19
  • Poziom 38  
    Prawdopodobnie komunikacja can od strony bramki w kierunku modułu drzwi to pin 5 i 15, a w module drzwi can na 8 i 9 w złączu 20 pinowym ale nie dam sobie uciąć głowy bo to tak z kilku schematów.
    Zasilanie modułu drzwi pin 12 i 20 to +12V a 19 pin masa w złączy 20 pinowym.
  • Poziom 14  
    Próbowałem w ten sposób podłączyć lecz tylko bramka odpowiada. Podłączenia tak jak napisałeś.
    Czy w podłączeniu na stole trzeba podłączać rezystory 120 om?
  • Poziom 38  
    Nie stosowałem nigdy rezystorów na stole.
  • Poziom 14  
    W końcu udało mi się połączyć z modułem drzwi. Komunikacja w tym module drzwi jest na pinach 14 CAN Low i 15 CAN Light
  • Poziom 14  
    Mam jeszcze moduł centralnej elektryki Bordnetz 5Q0 937 084 G, który też chciałbym uruchomić na stole. Miałbym prośbę kolego "spinacz" lub lub ktoś inny kto ma możliwość sprawdzenia na których pinach jest zasilanie i komunikacja.
  • Poziom 34  
    rawka11 napisał:
    Mam jeszcze moduł centralnej elektryki Bordnetz 5Q0 937 084 G, który też chciałbym uruchomić na stole. Miałbym prośbę kolego "spinacz" lub lub ktoś inny kto ma możliwość sprawdzenia na których pinach jest zasilanie i komunikacja.

Z czego pochodzi Bordnetz?
  • Poziom 14  
    Audi A3 8V, Volksvagen Golf VII.
  • Poziom 14  
    Nikt z kolegów nie wie lub nie ma dostępu do schematu aby zobaczyć na jakich pinach w Bordnetz jest zasilanie?
  • Poziom 38  
    Możliwe ze 9,10 to can w złączy 18 pin, zasilanie nie mam pojęcia.