Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam Opel Astra instrukcja pdf

21 Wrz 2005 16:07 273195 49
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    jesli na początek sprawi ci to satysfakcję i pomoże to mogę przesłac na początek instrukcję obsługi w j.polskim
    ac175(malpa)wp.pl Hey
  • Poziom 11  
    Dołączam się do prośby o książkę Sam Naprawiam.
    trofik(malpa)poczta.onet.pl

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    ja rownież jesli mozna "sam naprawiam" wlasnie kupilem Astre :) gsylwek(malpa)tlen.pl
  • Poziom 1  
    Jeśli to możliwe to proszę równiez o tę instrukcę do mojej Astruni na poczte adik2511(małpa)poczta.onet.pl . dzięki
  • Poziom 27  
    Witam.Jeśli byłby Kolega tak miły to też poproszę o tę instrukcję do Astry na adres skorbi21(malpa)wp.pl .Pozdrawiam.SKORBI.
  • Poziom 10  
    Również się dołączam do prośby o książkę "sam naprawiam" i instrukcję.
    Jeśli można, to proszę przesłać na krzysiekpul(małpa)o2.pl
  • Poziom 10  
    Witam. Czy była by możliwośc przesłania tej książeczki - sam naprawiam - również dla mnie?? jeśli tak byłbym bardzo wdzięczny jinojinx(małpa)tlen.pl
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    dziekuję kolego za link do instrukcji opla astry.Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Jeżeli możesz to mi też wyślij tę instrukcję bo niedawno kupilem astrę ADRES: k.marcin(malpa)neostrada.pl
  • Poziom 10  
    drodzy koledzy potrzebuje instrukcji i sam nprawiam do F-ki a niemogę zciagnąć z linków .jesli łaska to wyślijcie mi na tomeklewanski(malpa)op.pl (uratujecie mi wózek)dzięki.
  • Poziom 10  
    czy mozna prosic o upload instrukcji PL do ASTRA CLASSIC F oraz SAM NAPRAWIAM

moze na www.rapishare.de lub innym fajnym serwisie

inne linki nie działają

lub wysylke na maila: aleqq(malpa)poczta.fm

wielkie dzieki

ZIMA NADCHODZI!! :D:D:D
  • Poziom 1  
    Jak wymontować przepalone żarówki w przycisku klimy i recyrkulacji powietrza?W Astrze I 1997r.Proszę o pomoc i pozdrawiam
    tuta
  • Poziom 10  
    jesli ktos posiada do opla astry książeczke sam anprawiam bardzo prosze o kontakt lub jej przeslanie na maila blcmucha(malpa)op.pl prosze o ta lub podanie stronki z ktorej ja mozna sciagnac
  • Poziom 11  
    blcmucha napisał:
    jesli ktos posiada do opla astry książeczke sam anprawiam bardzo prosze o kontakt lub jej przeslanie na maila blcmucha(małpa)op.pl prosze o ta lub podanie stronki z ktorej ja mozna sciagnac

Zerknij trzy posty wyżej :)
  • Poziom 10  
    a moze ktos robił jakieś przerubki w oplu(dodatkowe oświetlenie , zegary)jakiś tuning niech poda linki
  • Poziom 11  
    bronhas napisał:
    a moze ktos robił jakieś przeróbki w oplu(dodatkowe oświetlenie , zegary)jakiś tuning niech poda linki

I proponuję zapisać się na kącik astry, link jest kilka postów wyżej.
  • Poziom 2  
    Witam...byłbym bardzo wdzieczny, jezeli ktos wysłalby mi na maila "Sam naprawiam" do opla astry F. Moje namiary: kondzik233(malpa)o2.pl , GG:4286509

Pozdrawiam Konrad
  • Poziom 11  
    Opel Astra F - Sam naparawiam
    Code:
    ed2k://|file|Opel%20Astra%20F%20-%20Sam%20naprawiam.pdf|21133541|93FFE599065D68D02451609147EE52C3|h=6P5PYFKHKG763SEIBUZ43BND2LSCAPXU|/

• Poziom 18  
    kurde no zaden z tych linkow jest nieprzydatny.... czy ktos moglby w koncu zamiescic tutaj jakis dzialajacy link! Bardzo byłbym wdzieczny!
  • Poziom 2  
    Hejka

Mam w pdfie książkę OPEL ASTRA I ASTRA CLASSIC Sam naprawiam samochód. Plik ma 20,1 MB. Jesli ktoś ma miejsce na jakimś ftpie to go mu wkleje.

Pozdrawiam
    Damian

Dodano po 3 [minuty]:

Dla uzupełnienia moje dane:
    e-mail: domelq(malpa)interia.pl,
    gg: 1840419

Mogę ewentualnie to przepchać Skypem: domelqq

Jednocześnie jakby ktoś miał instrukcje obsługi do astry z 1995 roku to byłoby super. Wówczas proszę o kontakt lub linka