Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[SZUKAM] OPEL ASTRA II Instrukcja obsługi PL

22 Maj 2006 23:25 100490 59
  • Poziom 10  
    Witam,

Szukam instrukcji obsługi po polsku do Opla Astry II.

Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam.

Nie używaj dużych liter w tytule.
    Uwaga DRUGI raz. [h]
  • Poziom 2  
    Najlepiej kupić ksiażkę napraw OPEL ASTRA II wydaną przez Wydawnictwo Komunikacji i Łączności .Książka kosztuje około 50 zł polecam bo sam mam taką.
  • Poziom 1  
    Witam mam problem gdyz pobralem te 3 czesci i z tych dwoch usunalem rozszerzenie zip ale dostej komunikat przy rozpakowywaniu drugiego ze plik jest uszkodzony...
  • Poziom 17  
    pikas22 napisał:
    Witam mam problem gdyz pobralem te 3 czesci i z tych dwoch usunalem rozszerzenie zip ale dostej komunikat przy rozpakowywaniu drugiego ze plik jest uszkodzony...

rozwniez mam to samo :|

Dodano po 42 [minuty]:

juz wiem o co chodzi. po sciagnianiu wszystkich plikow nalezy wykasowac cyferki na koncu aby nazwy byly takie same no i oczywiscie skasowac rozszerzenie .zip w z01 oraz z02
  • Poziom 15  
    Przepraszam ale pobrałem owe załączniki i zrobiłem wszystko tak jak należy z nazwami ale i tak wyświetla mi sie iż załącznik (opel_astra_g_-_instrukcja_obs__322_ugi.z02_1433) jest uszkodzony -proszę o pomoc (co może być przyczyna tego stanu zeczy) bo jak narazie to jestem troszeczkę rozczarowany :cry:

(Wiem ze proszę o dziwna rzecz ale jeżeli ktoś by mógł mi napisać jak wyglądają te 3(prawidłowe) nazwy przygotowane do rozpakowywania to bym był temu komuś bardzo wdzieczny wtedy będę wiedział ze wszystko robie oki )
  • Poziom 2  
    Hey mam problem z kontrolka elektryczne sterowanie silnika po przejechaniu kulku km zaświeca sie lub odrazu po odpaleniu

Dodano po 24 [sekundy]:

Hey mam problem z kontrolka elektryczne sterowanie silnika po przejechaniu kulku km zaświeca sie lub odrazu po odpaleniu
  • Poziom 1  
    Napisz coś więcej.Jaki masz silnik ?
  • Poziom 2  
    Czy ma ktoś w końcu Istrukcję obsługi do Opla Astry II?
    Jeśli tak to proszę o link na withlove(malpa)o2.pl
  • Poziom 1  
    wiec ta instrukcja jest dobra czy nie i czy jest w pdf
  • Poziom 1  
    niemoge tego scagnac dlaczego pisze ze niemam jakis punktów
  • Poziom 2  
    bonder998 jesteś wielki!!! Cześć i chwała Ci!!! :D
  • Poziom 1  
    Brawo dla bondera998. Dobra robota:D
  • Poziom 10  
    Tobiaszgoten napisał:

Dodano po 24 [sekundy]:

Znalazłeś już rozwiązanie tego problemu

Ja mam coś takiego kontrolka czasami zaświeci mi sie gdy puszcze na luz po przejechaniu jakieś 3-4 km potem gdy docisne mu do 4000 obrotów to gaśnie

No i właśnie gdy świeci sie "silniczek" to jest 1000 obrotów a gdy nie świeci sie to poniżej 1000 szacunkowo jakieś 800.
    Mam silnik 1.6i nie ten 16V
  • Poziom 1  
    czy ktoś może uaktualnić link do instrukcji który zamieścil bonder998. Bo z tamtych plików to chyba nic bo pół dnia siedze i nie dam rady rozpakować a może ktoś przesłałby mi instrukcje na maile:
    dzik35(małpa)wp.pl z góry serdeczne dzieki
  • Poziom 14  
    Na T E J stronie macie manuale.

Aby jakis sciagnac najpierw trzeba sie za free zarejestrowac. Polecam
  • Poziom 2  
    archiwa rozpakowują się, wszystko działa wyśmienicie :) tylko oznaczenia w tej książce są jakieś dziwne :) ale do wszystkiego można dojść. Dzięki OskaRGD
  • Poziom 1  
    wiam
    czy ktoś może mi powiedzieć jak mam rozpakowac te archiwa które umieścił OskaRGD
  • Poziom 12  
    Mógłby ktoś podpowiedzieć jak to rozpakować

Dodano po 40 [sekundy]:

I czym najlepiej.Z góry dzięki!
  • Poziom 1  
    Nie polecam, uszkodzone pliki, oba (3 częściowe archiwum zip i te dwuczęściowe rar) !!!!

Jeszcze raz nie polecam !
  • Poziom 10  
    Dwuczęściowy działa napewno...
    Po prostu 2 plik ma złą nazwę... podczas rozpakowania wyskoczy zapytanie o drugi plik i poda wam nazwę tego pliku... nazwijcie właśnie go tak.
  • Poziom 2  
    witam
    pliki powinny wyglądać w następujący sposób:
    opel_astra_g_-_instrukcja_obs__322_ugi_1588.z01
    opel_astra_g_-_instrukcja_obs__322_ugi_1588.z02
    opel_astra_g_-_instrukcja_obs__322_ugi_1588.zip
    uruchamiamy tylko ten ostatni, który rozpakuje samodzielnie z01 i z02, następnie otworzy się zawartość w pdf-ie, którą już można zapisać jako plik z roszerzeniem pdf, np.
    opel_astra_g_-_instrukcja_obs__322_ugi_1588.pdf
    działa sprawdziłem
    pozdro nowotar
  • Poziom 2  
    U mnie to nie dziala... Wyskakuje ze archiwum jest uszkodzone
  • Poziom 2  
    rozumiem,że otpalasz tylko plik .zip, musisz mieć zainstalowanego Acrobata
  • Poziom 2  
    Hej :-)
    mam wielką prośbę - czy ktoś mógłby mi podesłać na maila instrukcje obsługi Opla Astry II 1.6 benzyna 1999 rok? Będę baaaaardzo wdzięczna :-):D

Dodano po 47 [sekundy]:

Aha - mój mail: pomerania1(malpa)wp.pl

:)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sama sobie ściągnij, 30 pkt na instrukcję poszło.