Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka HP 5075 - raz drukuje raz nie

08 Lis 2019 16:48 84 1
 • Poziom 9  
  założyłam nowy temat, ponieważ inne podobne były sprzed nastu lat, wszystkie archiwalne...

  Kupiłam drukarkę HP deskjet advantage 5075, drukarka została zainstalowana przy komputerze, który chodzi na windows 10 (system oryginalny legalny kupiony razem z komputerem), sterowniki pobrane z oficjalnej strony hp, drukarka jest bezprzewodowa ale podłączona kablem USB (3-m, zupełnie nowy). Po instalacji kilka dni chodziła ok, drukowała, skanowała i kserowała (urządzenie wielofunkcyjne) i przestała. Strona testowa się drukuje, ale komputer przestał ją widzieć. Dzwoniłam na infolinię wsparcia technicznego hp. Sugerują, że powodem może być coś z systemem. Pomyślałam, że może faktycznie, bo tego samego dnia po tym, kiedy jeszcze drukowała, była jakaś aktualizacja windowsa, a potem właśnie przestała drukować. Dałam po prostu "uruchom ponownie" komputer i stał się cud: drukarka hula!
  Ale następnego dnia rano, kiedy próbuję coś wydrukować, znowu to samo, komputer nie widzi podłączonej drukarki, restart komputera nic nie daje.
  O co może chodzić? Problem z kablem (bo np. za długi)? Problem z oprogramowaniem drukarki albo komputera? Od czego zacząć?
  No i zaznaczam, że nie znam się kompletnie na komputerach, drukarkach itp i dlatego pewnie nie widzę rozwiązania problemu... A może to prosta sprawa?
 • Poziom 1