Witam, posiadam ekspres jak w tytule. Gdy zaparzacz zjeżdża w dolne położenie tacka nieznacznie się wysuwa, około 2mm. Sprawdziłem że jest luz na nakrętce przekładni, czy to może być powodem wysuwania się tacki? Słyszałem, że może być poluzowana śruba windy w górnej części tylko jak to sprawdzić i o którą śrubę chodzi - proszę o odpowiedź.