Witam,
Od wczoraj mam dziwne komunikaty związane z windows 10 . A mianowicie gdy otwieram przegladarkę opera to wyskakuje mi komunikat
" Nie można otworzyć katalogu profilu użytkownika, ponieważ nie posiadasz odpowiednich uprawnień. Skontaktuj się z administarotem tego komputera"
Co dziwne to ja jestem administratorem tego komputera . Nie znam się na widnows 10 może źle coś robię ale zmieniłem uprawnienia i nic. A jak uruchamiam przeglądarkę jako administrator to działa . Ale to jest uciążliwe to tamo się dzieje z aplikacjami np. openoffice
Od wczoraj mam dziwne komunikaty związane z windows 10 . A mianowicie gdy otwieram przegladarkę opera to wyskakuje mi komunikat
" Nie można otworzyć katalogu profilu użytkownika, ponieważ nie posiadasz odpowiednich uprawnień. Skontaktuj się z administarotem tego komputera"
Co dziwne to ja jestem administratorem tego komputera . Nie znam się na widnows 10 może źle coś robię ale zmieniłem uprawnienia i nic. A jak uruchamiam przeglądarkę jako administrator to działa . Ale to jest uciążliwe to tamo się dzieje z aplikacjami np. openoffice