logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DeLonghi ESAM 2200.S - komunikat brak wody mimo nowej pompy

DamianUczen 01 Gru 2019 14:01 1716 2
REKLAMA
  • #1 18312677
    DamianUczen
    Poziom 5  
    Posty: 19
    Ocena: 4
    Witam.Chciałbym prosić o pomoc w sprawie ekspresu De’Longhi ESAM 2200.S usterka polega na tym ze podczas włączenia usługi parzenia kawy ekspres zaczyna ciszej chodzić tak jak by nie pobiera wody i kawy nie ma po czym kończy pracę i wyskakuje komunikat brak wody.
    Wszystkie wężyki i przewody sprawdzone wszystko ok wymieniona nawet pompa ciśnieniowa bez skutku.
    Proszę o informacje co jeszcze mogę sprawdzić.
    P.S Gdzieś na forum przeczytałem, że często ulatuje wentyl bojlera, ale nie wiem gdzie go szukać.
    DeLonghi ESAM 2200.S - komunikat brak wody mimo nowej pompy

    Wstawiam zdjęcie ekspresu
    DeLonghi ESAM 2200.S - komunikat brak wody mimo nowej pompy
  • REKLAMA
  • #3 18323954
    DamianUczen
    Poziom 5  
    Posty: 19
    Ocena: 4
    Witam po wymianie
    wentylu bojlera
    pompki wody
    złącza grzałki ekspres nadal nie funkcionuje prawidłowo chwile pochodzi i błąd wody przedstawiam filmiki
    https://youtu.be/1lfRP_i6GjM
    https://youtu.be/acvnJNZ-QJk
    Zastanawiam sie czy z tego wezyka nie ma czasem tez leciec woda prosze o pomoc
REKLAMA