Witam.Chciałbym prosić o pomoc w sprawie ekspresu De’Longhi ESAM 2200.S usterka polega na tym ze podczas włączenia usługi parzenia kawy ekspres zaczyna ciszej chodzić tak jak by nie pobiera wody i kawy nie ma po czym kończy pracę i wyskakuje komunikat brak wody.
Wszystkie wężyki i przewody sprawdzone wszystko ok wymieniona nawet pompa ciśnieniowa bez skutku.
Proszę o informacje co jeszcze mogę sprawdzić.
P.S Gdzieś na forum przeczytałem, że często ulatuje wentyl bojlera, ale nie wiem gdzie go szukać.
Wstawiam zdjęcie ekspresu
Wszystkie wężyki i przewody sprawdzone wszystko ok wymieniona nawet pompa ciśnieniowa bez skutku.
Proszę o informacje co jeszcze mogę sprawdzić.
P.S Gdzieś na forum przeczytałem, że często ulatuje wentyl bojlera, ale nie wiem gdzie go szukać.
Wstawiam zdjęcie ekspresu