Witam, mam problem po podłączeniu przycisku typu dzwonek w centrali BFT Venere zauważyłem brak zasilania. Mój błąd był taki ze przed podłączaniem powonieniem wyłączyć centrale od zasilania i tego nie zrobiłem. Moje pytanie czy mógł się spalić tylko jakiś bezpiecznik czy cała centrala jak to sprawdzić?