montaż na drewnie, podłączenie 3 obwodów z esami-ile za taką prace można zarobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamzojsan napisał:a co do drewna to są ogólne przepisy które mówią gdzie, jak i w jakich warunkach możemy zamontować taki licznik. Ale co za różnica, przecież nikt tego nie sprawdza- MONTUJE SIĘ I JUŻ