Co masz za licznikiem to Twoja sprawa, ich interesują tylko zabezpieczenia przedlicznikowe i licznik ( zależy jeszcze jaki rejon, niektóre zakłady wymagają również plombowanego zabezpieczenia za licznikiem).
Wszystko masz napisane co i jak ma być w tzw. "Warunkach przyłączeniowych" .
Napisz coś więcej o tym domku, mieszkaniu i instalacji. W tedy chętnie pomogę.
Sama rozdzielnię mieszkaniową możesz zamontować tam gdzie chcesz - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.
Co do kawałka blachy pod rozdzielnie na podłożu drewnianym - nic na ten temat w Normach nie ma ( przynajmniej ja nie znalazłem ).
A tak nawiasem, czy instalacji nie powinien wykonywać elektryk?