Witam.
Mam pytanie, czy ktoś spotkał się z jakimś modułem/kostką wpinaną w przewód fazowy, umożliwiającą sterowanie przepływem prądu za pomocą pilota? Sterowanie na zasadzie 1/0 jest prąd lub go nie ma
.
Pytam dlatego, że zrobiłem sobie oświetlenie zewnętrzne domu, niestety nie mam wyłącznika wewnątrz domu, dlatego, każde włączenie/wyłączenie wiąże się z wyjściem na zewnątrz i manualnym wciśnięciem klawisza od wyłącznika.
Wiem, że można zastosować czujkę zmierzchu, ale nie do końca ona mi odpowiada, gdyż wolałbym samoczynnie sterować tym załączeniem i wyłączeniem oświetlenia.
Dzięki za odpowiedź.
Mam pytanie, czy ktoś spotkał się z jakimś modułem/kostką wpinaną w przewód fazowy, umożliwiającą sterowanie przepływem prądu za pomocą pilota? Sterowanie na zasadzie 1/0 jest prąd lub go nie ma
Pytam dlatego, że zrobiłem sobie oświetlenie zewnętrzne domu, niestety nie mam wyłącznika wewnątrz domu, dlatego, każde włączenie/wyłączenie wiąże się z wyjściem na zewnątrz i manualnym wciśnięciem klawisza od wyłącznika.
Wiem, że można zastosować czujkę zmierzchu, ale nie do końca ona mi odpowiada, gdyż wolałbym samoczynnie sterować tym załączeniem i wyłączeniem oświetlenia.
Dzięki za odpowiedź.