Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Rejestrator LV-XVR84 hasło

13 Lut 2020 13:01 189 15
  • Poziom 9  
    Witam, potrzebuję zmienić hasło do rejestratora LV-XVR84. Aktualnie ten który używam mi padł, a ten miał być zapasowy lecz hasło zostało zapomniane. Testowałem generowanie hasła za pomocą daty i godziny jak to bywa w BCS, podłączenia za pomocą telnetu . Za każdą podpowiedz bd. wdzięczny. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Jesteś pewien, że logowanie to nie: admin \ hasło puste? :)
  • Poziom 9  
    Testowałem :)
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    wodzioo napisał:
    Hey!
    Problem rozwiązałem, więc podzielę się uwagami i rozwiązaniami. Generalnie przetestowałem i działają 3 metody.

1) tak jak napisał @reweriko - Odłącz wszystkie dyski, wyjmij baterie. Startuj bez dysków. Hasła standard i zmieniasz na jakie chcesz.
    2) Wyciągamy baterię, robimy zwarcie plus z minusem baterii, podłączamy zasilanie i czekamy aż data systemowa zmieni się (nie pamiętam na jaką). Hasło admina - standardowe. Można wtedy zmienić na swoje.
    3) Można zadzwnić/wysłać E-maila do dystrybutora - generują hasło. Ważne, żeby sprawdzić i podać datę z urządzenia na dzień, w którym będziemy resetować hasło. Działa tylko w tym dniu.

Tutaj ważna uwaga - należy zmieniać hasło na podłączonym monitorze i klawiaturze do urządzenia. NIE DA ZMIENIĆ SIĘ HASŁA PODCZAS SESJI INTERNETOWEJ.

Spróbuj tego :P
  • Poziom 9  
    Dziś przetestuję i dam znać :) Pozdrawiam :)
  • Poziom 39  
    Wyciągnij baterię i zresetuj datę. Jak ci się zresetuje to
    Login: admin
    Hasło: NpSZOo
  • Poziom 9  
    Witam, żadna z powyżej wymienionych metod nie zadziałała, data, godzina mi się nawet nie zmieniła Została mi chyba opcja kontaktu z dystrybutorem urządzenia. Dzięki Panowie za odpowiedzi i poświęcony czas. Pozdrawiam :D
  • Poziom 39  
    Date masz aktualną ?
    Pokaż menu logowania po lanie przez przeglądarkę i normalnie na monitorze po HDMI / VGA
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    20190608
    hasło: wPpUFe1000
  • Poziom 9  
    Niestety nie działa. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    wielkość znaków ma znaczenie jak by co.
    Po 3 krotnym złym wpisaniu pojawia ci się coś ? Safe Code ?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    hasło 991339
  • Poziom 9  
    Zadziałało :) Dzięki wielkie :)
  • Poziom 9  
    Hasło od gradek83 zadziałało. Pozdrawiam