Chciałbym się dowiedziec jak w Safari 5, dostroić siłe sygnału dla częstotliwości około 90MHz. (Radio zostało przestrojone z dolnego UKF na górny) tylko stacje lepiej sie łapią w okolicach 100 MHz niż 90 MHz (tu się troche nakładają). znalazłem schemat: którą cewkę trzeba dostroić?