Witam, buduję stół dla frezarki do drewna, kupiłem do niej włącznik dedykowany dla betoniarek KJD17 i nie wiem jak go podłączyć. Schemat wygląda tak: w komorze pod blatem zamontowałem standardowe gniazdko natynkowe, do niego zamierzam po prostu podłączyć wtyczkę od elektronarzędzia, następnie od gniazdka idzie przewód trój-żyłowy do włącznika KJD17, następnie od KJD17 idzie kolejny przewód trój-żyłowy z wtyczką która będzie podłączana do gniazdka w ścianie. Nie wiem tylko jak podłączyć przewody do pinów w włączniku, mam 6 przewodów i 5 pinów. Próbowałem różnych kombinacji, przycisk zielony uruchamiał urządzenie ale automatycznie po puszczeniu przycisku urządzenie się wyłącza, inna kombinacja doprowadziła do wywalenia korków w całym domu. Muszę się poradzić kogoś.