Cześć
Chcę wzmocnić sieć,mam taki rozkład domu ,kuchnia-korytarz-pokój-salon. i teraz.kuchni muszę podpiąć tel .w pokoju mam PC,natomiast w salonie tv z Orange.do którego nie dociera prawie sygnał wifi z kuchni.co zrobić zęby ogarnąć to w siec.co będzie najlepsze?można to zrobić przy pomocy repeatera. a może lepsze rozwiązanie to drugi router.i zrobić access pointa?z góry dzięki za odp.Pzdr
Chcę wzmocnić sieć,mam taki rozkład domu ,kuchnia-korytarz-pokój-salon. i teraz.kuchni muszę podpiąć tel .w pokoju mam PC,natomiast w salonie tv z Orange.do którego nie dociera prawie sygnał wifi z kuchni.co zrobić zęby ogarnąć to w siec.co będzie najlepsze?można to zrobić przy pomocy repeatera. a może lepsze rozwiązanie to drugi router.i zrobić access pointa?z góry dzięki za odp.Pzdr