Na 1-szym zdjęciu widać, że zaciski 3 i 4 nie są podłączone.
Wg schematu są to zaciski (kolejno) słuchawki i mikrofonu. Jak więc ma działać słuchawka?
Kurczę, z po prawej stronie płytki są kolejne styki mic i sł, i tam są wlutowane przewody od gniazdka słuchawki...
Oprócz "schematu" na opakowaniu nie masz żadnej innej "rozpiski"?
Teraz kolejne pytanie; o której słuchawce mówisz?
Chodzi o tę widoczną na foto, czy raczej głośniczek i mikrofon w części wywoławczej?
Z białego kabelka masz nie podłączone 2 przewody, zrób jak radzi kolega i powinno być po "problemie".