Mam pytanie do fachowców od akumulatorów, otóż kupiłem nowy akumulator do auta rzadko używanego i jak się okazało przez przypadek został po miesiącu rozładowany do 4,5V przez jakiś uszkodzony moduł, który jak się okazało delikatnie pobierał prąd. Akumulator w tym czasie nie był doładowywany. Czy wymieniać na drugi czy też reanimować go?