Witam,
Jak wygląda realizacja zamykania/otwierania drzwi w obiekcie użyteczności publicznej o określonych porach? Jedyne co mi się udało dowiedzieć to to że stosuję się najczęściej elektrozamek rewersyjny przystosowany do działania ciągłego. Natomiast co do zasilania takiego zamka to chyba należało by zastosować zasilacz buforowy. Jak się ma takie rozwiązanie pod względem przepisów p.poż gdy wyjścia te są wyjściami ewakuacyjnymi?
Jak wygląda realizacja zamykania/otwierania drzwi w obiekcie użyteczności publicznej o określonych porach? Jedyne co mi się udało dowiedzieć to to że stosuję się najczęściej elektrozamek rewersyjny przystosowany do działania ciągłego. Natomiast co do zasilania takiego zamka to chyba należało by zastosować zasilacz buforowy. Jak się ma takie rozwiązanie pod względem przepisów p.poż gdy wyjścia te są wyjściami ewakuacyjnymi?