Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Młot udarowy Makita HM1202C - uszkodzony wyłącznik

Przemekw1997 23 Feb 2020 17:10 756 9
    Przemekw1997
    Level 4  
    Panowie potrzebuje pomocy.
    Młot udarowy Makita - rozleciał się wyłącznik, oryginalny trochę drogi. Czy mogę założyć zwykły wyłącznik za 10 złotych? Czy musi być oryginalny? Dziękuję za odpowiedź.
    Taki jak na foto włącznik chce założyć.
    Dodano po 15 [minuty]:

daroka14
    Level 26  
    Sprawdź jaki jest jego prąd znamionowy i ile pobiera młot. Jeśli wyłącznik może przenosić więcej niż młot potrzebuje to ostatecznie może być.
    Przemekw1997
    Level 4  
    No dziś go włożyłem i sprawdzałem i się włącza ładnie i nic się nie dzieje. Inaczej pewnie przy pierwszym włączeniu by padł?
    Przemekw1997
    Level 4  
    Panowie dlaczego cały czas się zacina dłuto w młocie HM1202C.W tej główce są dwa takie bolce i jeden wylatuje i się zacina, później nie chce kuć. Czy muszę wymienić cały trzymak? Czy tylko te bolce. Bo już nie wiem. One powinny przechodzić na wylot? Z góry dziękuję.
    Przemekw1997
    Level 4  
    Witam. Panowie, spaliły się sprężyny co idą od stojana na obudowę szczotki. Czy da się same te sprężyny kupić i wymienić czy muszę mieć nowy stojan?
    Przemekw1997
    Level 4  
    Panowie a dostanę gdzieś sprężyny co są założone na obudowę szczotki ? Czy muszę cały wirnik wymienić ? [img-0]
    wiertacz
    Level 34  
    Nie mam takiej maszyn ale aktualnie na znanym portalu aukcyjnym są dostępne takie sprężyny jak pokazujesz na zdjęciu tylko, że w różnych długościach więc trzeba się dopytać u sprzedającego.

Tutaj był podobny temat.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3530931.html
    Przemekw1997
    Level 4  
    No właśnie kolego tylko że nigdzie nie mogę znaleźć tego .