logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Komunikat konieczne napełnianie w ekspresie Krups EA8298 - co robić?

michalw877 24 Lut 2020 16:45 5505 4
REKLAMA
  • #1 18491013
    michalw877
    Poziom 11  
    Posty: 64
    Ocena: 14
    Witam.
    Mam problem z ekspresem, a mianowicie po czyszczeniu ostatnim zaczął mi wyskakiwać losowo komunikat konieczne napełniane- lub cały czas. Potrafi podczas robienia kawy, czasem nie pokaże, że trzeba napełnić i zrobi kawę. Filtr wkręcony został po czyszczeniu które ostatnio wyskoczyło, ale nie prosił o napełnienie. Nie było także komunikatu o wkręceniu, tylko wkręciłem po czyszczeniu.
    Zbiornik na wodę jest cały zalany, a taca odciekowa pusta - bojka nie wyskakuje do góry. Obecnie przy włączaniu cały czas chce napełniać ekspres. Wcześniej było ok napełnianie było po wejściu do wyboru kawy. Teraz wyskoczyła mi ikonka wtyczki po dwóch cyklach napełniania.
    Ikonka zniknęła po wyłączeniu z prądu. Napełnianie minęło po 4 cyklach, doszedł do menu wyboru kawy. Podczas robienia kawy znowu wyskoczyło napełnianie
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 18492660
    michalw877
    Poziom 11  
    Posty: 64
    Ocena: 14
    Jest jeszcze na gwarancji do maja więc oddaje do serwisu, ale myslę że będzie odpłatność ze względu na uszkodzenie wodą...
  • REKLAMA
  • #4 18494193
    nioop

    Specjalista AGD
    Posty: 3359
    Pomógł: 503
    Ocena: 3330
    michalw877 napisał:
    Jest jeszcze na gwarancji do maja więc oddaje do serwisu, ale myslę że będzie odpłatność ze względu na uszkodzenie wodą...


    Krups ma spore wymagania względem gwarancji.
    Pamiętaj także, aby jeżeli w systemie masz filtr wody to powinien być również w zbiorniku fizycznie.
    Liczba kaw nie może przekroczyć 2500 w ciągu roku, a dowód zakupu w postaci faktury na firmę unieważnia gwarancję.

    Spełniając te wymogi, zależy na kogo trafi - jak będzie miał gorszy dzień zawsze coś znajdzie aby anulować gw.
    Konto firmowe:
    Kawa i Naprawa - Serwis AGD
    Powstańców Śląskich 63, Warszawa, 01-355 | Strona WWW: https://www.kawainaprawa.eu
  • #5 18494280
    michalw877
    Poziom 11  
    Posty: 64
    Ocena: 14
    Mam wkręcony oryginał i tak pójdzie do serwisu, a kaw nie pamiętam ile ma, ale coś na pewno ponad te 2500 na rok, użytkowanie tylko domowe. Ew. orientacyjna cena naprawy?
REKLAMA