Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poszukuję schematu do "WHIRPOOL AWM 248-800"

27 Wrz 2005 23:52 5334 9
  • Poziom 13  
    jak w temacie,pralka automat,potrzebny schemat do podłączenia programatora "WHIRPOOL. .AWM 248-800"z góry dzięki.

!!! Podaj markę, symbol i
    rodzaj urządzenia w temacie !!!
    Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA.[h]
  • Poziom 13  
    tak ale tam jest schemat do 248 a nie mam pewności czy to jest to samo bo nie zajmuję się zawodowo sprzętem AGD,moze ktoś się orientuje czym różnią się te pralki,chodzi mi głównie o podłączenie programatora
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    jak byłem w delegacji popsuł się włącznik zasilający w tej pralce,zona wezwała magika do naprawy(ale on chyba oprócz frani to nie bardzo umie naprawiac pralki)niby włącznik wymienił(poprawiał tę naprawę 2 razy)ale teraz pralka staje kilka razy podczas prania i jak się nie ruszy dalej pokrętłem to nie chce chodzić,kolega w pracy który co nieco się orientuje w temacie powiedział ze moze zamienił jakies kabelki na programatorze i to moze byc przyczyna tego zacinania sie???ale zeby sprawdzic czy wszystko jest ok.musze zdobyc schemat bo on na tyle to sie nie zna zeby probowac bez schematu,

@Bleble a o jaki kod na 8 chodzi bo nie mam pojęcia o czym piszesz???
  • Specjalista AGD
    epiotr2 napisał:

@Bleble a o jaki kod na 8 chodzi bo nie mam pojęcia o czym piszesz???

O ten nr serii zaczynający się na "8", który jest na tabliczce znamionowej (w drzwiczkach pralki).
  • Poziom 13  
    @skryn dzięki za info,nigdy bym się nie domyślił
    857024(chyba 4)810021 to numerek z naklejki gdzie są 2 kody kreskowe i dwa numerki ale w tym drugim połowa cyferek jest nieczytelna nie wiem czy zaczyna się na 8,ten który podałem jest od góry na naklejce
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    @Bleble
    wielkie dzięki,mam juz ten schemacik więc zabieram się do sprawdzania
  • Poziom 13  
    niestety ale musiałem wezwać fachmana,okazało się że uszkodzona była grzałka i przez to programator zatrzymywał się,koszt brutto 100 zł.