Witam.
Ma może ktoś schemat podłączenia przewodów programatora Whirlpool AWT 2240-400 ? Przekładałem przewody po jednym z jednego do drugiego programatora, jedno pole jest puste niewykorzystane, i co do niego nie jestem teraz pewien czy dobrze podłączyłem przewody.
Objawy są takie, że od początku programu pralka tylko kręci w jedną stronę, a jak dojdzie do 3/4 programu dopuści wodę kreci dalej w jedną stronę. Włączy później wirowanie i w tym samym czasie dolewa wody.
Ma może ktoś schemat podłączenia przewodów programatora Whirlpool AWT 2240-400 ? Przekładałem przewody po jednym z jednego do drugiego programatora, jedno pole jest puste niewykorzystane, i co do niego nie jestem teraz pewien czy dobrze podłączyłem przewody.
Objawy są takie, że od początku programu pralka tylko kręci w jedną stronę, a jak dojdzie do 3/4 programu dopuści wodę kreci dalej w jedną stronę. Włączy później wirowanie i w tym samym czasie dolewa wody.