Czy ktoś ma pomysł, dlaczego nie ma opcji "zaakceptuj"? Dodam, że przy pierwszej próbie połączenia się udało. Niestety trwało ono ok. 5 minut i się zerwało. Od tej pory przy każdej kolejnej próbie do wyboru mam tylko opcję "odrzuć".
Dzięki za propozycję rozwiązania problemu!