Hej
Mam bramkę sms opartą na Ubuntu 16.04 LTS z Modemem ZTE WCDMA Technologies MSM MF820 4G LTE. SMSy są wysyłane przy pomocy gammu i smsplay.
Niestety po około dobie modem "znika" z systemu, wiadomości wpadają do kolejki a po zalogowaniu i próbie wysłania smsa z poziomu konsoli pojawia się:
Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Prawdopodobnie telefon nie jest podłączony.
Niby modem jest widoczny w systemie:
Pomaga jedynie fizyczne wyciągnięcie go z komputera.
Czy ktoś z Was spotkał się może z takim problemem?
Mam bramkę sms opartą na Ubuntu 16.04 LTS z Modemem ZTE WCDMA Technologies MSM MF820 4G LTE. SMSy są wysyłane przy pomocy gammu i smsplay.
Niestety po około dobie modem "znika" z systemu, wiadomości wpadają do kolejki a po zalogowaniu i próbie wysłania smsa z poziomu konsoli pojawia się:
Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Prawdopodobnie telefon nie jest podłączony.
Niby modem jest widoczny w systemie:
Kod: Bash
Kod: Bash
Pomaga jedynie fizyczne wyciągnięcie go z komputera.
Czy ktoś z Was spotkał się może z takim problemem?