Witam.
dziś pojawił się problem, cały czas święci się kontrolka braku wody, pomimo dolania wody, kontrolka świeci się dalej.
czy można to jakoś zresetować? czy ekspres wymaga naprawy w serwisie?
Pozdrawiam.
G.
dziś pojawił się problem, cały czas święci się kontrolka braku wody, pomimo dolania wody, kontrolka świeci się dalej.
czy można to jakoś zresetować? czy ekspres wymaga naprawy w serwisie?
Pozdrawiam.
G.