Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam Sterownik Oświetlenia LED RGB+W sterowanie przez WIFI

20 Mar 2020 17:57 135 5
  • Poziom 16  
    Witam,
    planuje w nowym domu zrobić w kilku pomieszczeniach podświetlenie sufitu za pomocą taśm LED. I mam trochę zagwozdkę jak to rozwiązać bo chciałbym żeby było tak:
    1. Sterowanie przez WIFI i z pilota
    2. Każdy pokój sterowany oddzielnie tak żeby piloty sie nie "gryzły"
    3, Taśma LED będzie długości max 20m
    4. Ściemnianiacz do taśm led jeżeli to jest możliwe?
    5, Jakiś inteligentny sterownik gdzie mógłbym zapisać godzinę włączenia/wyłączenia taśm LED.
    6. Jeden pilot "matka" którym zmieniałbym podświetlenie w trzech pokojach jednoczenie bo są połączone.

Dzięki za jakieś sugestie i pomoc w doborze sprzętu :D
  • Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom

• Spec od komputerów
    Zobacz sterownik Mi-Light. Są różne wersje.
    Obsługa do 4 stref z pilota, regulacja jasności (i koloru dla taśm RGB WRGB), różne tryby, panel ścienny, aplikacja na smartfona, z bramką też sterowanie głosowe (Alexa, Google - osobne urządzenia/telefon).
  • Asaj - Inteligentny DomAsaj - Inteligentny Dom
  • Poziom 16  
    hej juz zamówiłem jeden zestaw pilot FUT092 + FUT037 na próbę i zobaczymy, ciekawi mnie tylko czy jak jest wersja z pilotem to można dodatkowo miec panel na ścianie gdybym pilota gdzieś zagubił w domu.
  • Poziom 2  
    Blebox SwitchBox albo Blebox wLightbox/WlightboxS
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    sk1977 napisał:
    Zobacz sterownik Mi-Light. Są różne wersje.

Mam kilka MI-LIGHT ów i mają jedna wadę, po zaniku zasilania startują w stanie załączonym.
    Jeżeli wystąpi zanik zasilania to obwody sterowane MI-LIGHT em będą załączone do czasu fizycznego wyłączenia przez użytkownika.