Witam,
posiadam pralkę, która podczas ostatniego płukania nie pobiera płynu do płukania tkanin z przegrody pojemnika.
Czy miał ktoś podobny problem?
Szuflada została rozebrana, dokładnie umyta i dla pewności jeszcze odkamienilem.
Proszę o podpowiedź co może być przyczyną?
posiadam pralkę, która podczas ostatniego płukania nie pobiera płynu do płukania tkanin z przegrody pojemnika.
Czy miał ktoś podobny problem?
Szuflada została rozebrana, dokładnie umyta i dla pewności jeszcze odkamienilem.
Proszę o podpowiedź co może być przyczyną?