Hostuje serwer minecraft na moim komputerze (poprzez router,bez hamachi) , koledzy lączą się przez mój zewnętrzny adres ip , niektórzy lączą się bez problemu ale jest takich dwóch co często podczas połączenia wywala ,niby wchodzą na serwer ale po paru sekundach na chacie pojawia się informacja o ich wyjściu a im ukazuje się błąd "Istniejące połączenie zostało gwałtowanie zamknięte przez zdalnego hosta". Serwer ma przypisane 8 gb ramu , moim operatorem jest netia ich w większości orange,zapora sieciowa wyłączona a na samym serwerze rzadko występują lagi nawet przy dużej ilości graczy. będe wdzięczny za wszelkie porady które pomogą moim kolegą
dodam że raczej nie jest to wina sprzetu kolegów bo jeden ma starego gniota ledwo osiągającego w grze 60 fps a drugi lata sobie w więdzminie na najwyższych bez ścinek
dodam że raczej nie jest to wina sprzetu kolegów bo jeden ma starego gniota ledwo osiągającego w grze 60 fps a drugi lata sobie w więdzminie na najwyższych bez ścinek