Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 55PUS6703/12 - nie działa mysz i klawiatura USB

lufa9999 22 Mar 2020 00:06 195 0
    lufa9999
    Poziom 17  
    Witam.
    Znajomy ma roczny, ww model Philipsa i chciał do niego podłączyć bezprzewodową mysz i klawiaturę przez USB. Wg zaleceń Philipsa powinno się włożyć nadajnik USB do portu w telewizorze i urządzenie zacznie po chwili działać. I tak było, zadziałało ale tylko do czasu wyłączenia telewizora. Po włączeniu już mysz i klawiatura(tzn jest to klawiatura z dołączonym touchpad razem) nie działa. Telewizor jej nie widzi. Kombinowaliśmy z różnymi portami USB ale dupa. Podłączałem też inna myszkę USB dla sprawdzenia ale też nie działa. Ta myszka, jak i klawiatura zostały przeze mnie przetestowane na moim Samsungu i śmiga elegancko.
    w Philipsie robiłem przywrócenie ustawień fabrycznych ale efekt był tylko taki, ze po włączeniu nadajnika do portu w telewizorze (oczywiście w dalszym ciągu nie działa) i po wyłączeniu telewizora oraz po włączeniu go mam dwa komunikaty: komunikat że myszka została podłączona i że klawiatura została podłączona. Ale w dalszym ciągu nie działa...
    Ma ktoś jakiś pomysł jak to ugryźć żeby zaczęło to działać??
    Naprawa gwarancyjna jest niemożliwa, my jesteśmy w Niemczech a telewizor był kupiony w Polsce i gdzieś tam w Polsce zostały jego papiery.