logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Beko HII 64201 F2HT - płyta indukcyjna nie działające pola grzejne

cotuwpisac91 22 Mar 2020 14:09 4098 4
REKLAMA
  • #1 18550375
    cotuwpisac91
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam mam problem z płytą indukcyjną mam ją od 4 miesięcy. Pola grzejne prawy przód i tył raz działają poprawnie raz podczas gotowanie na wyświetlaczu pojawia się "y" jakby nie było garnka a czasami od początku nie grzeje chociaż na wyświetlaczu jest moc ustawiona i nie ma komunikatu że brak garnka. Płyta jest podłączona przez elektryka na 2 fazy. Po zakupie nie było problemów czy miał ktoś podobny problem.
  • REKLAMA
  • #2 18550392
    Wojtek.zse
    Poziom 31  
    Posty: 1443
    Pomógł: 165
    Ocena: 52
    cotuwpisac91 napisał:
    Witam mam problem z płytą indukcyjną mam ją od 4 miesięcy...


    Witam,
    A co z gwarancją producenta/sprzedawcy ?
  • REKLAMA
  • #3 18550400
    arturdip
    Poziom 31  
    Posty: 1173
    Pomógł: 170
    Ocena: 323
    Witam.
    Jakaś gwarancja na tą płytę jest?
  • REKLAMA
  • #4 18550845
    cotuwpisac91
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Gwarancja jest, ale wpierw chciałem zasięgnąć informacji tutaj bo może ktoś miał taki problem i jakoś go rozwiązał ale wychodzi na to ze zostaje gwarancja producenta
  • #5 19043227
    Space24
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Mam dokładnie ten sam model od ok. roku i dzisiaj płyta zaczeła się zachowywać w sposób identyczny, jak opisano powyżej. Widocznie ten typ tak ma. Na szczęście jest jeszcze gwarancja, będę zgłaszał.
REKLAMA