Witam mam problem z płytą indukcyjną mam ją od 4 miesięcy. Pola grzejne prawy przód i tył raz działają poprawnie raz podczas gotowanie na wyświetlaczu pojawia się "y" jakby nie było garnka a czasami od początku nie grzeje chociaż na wyświetlaczu jest moc ustawiona i nie ma komunikatu że brak garnka. Płyta jest podłączona przez elektryka na 2 fazy. Po zakupie nie było problemów czy miał ktoś podobny problem.