Opisz rodzaje interfejsu komunikacyjnego stosowanego przy programowaniu sterowników PLC.
Forum nie świadczy bezpłatnych usług. [retrofood]
Forum nie świadczy bezpłatnych usług. [retrofood]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam