Witam.
Mam pytanie takie jak w tytule.
Ekspres do kawy Siemens Eq 9 kupiony w Polsce, napięcie 220v, czy możliwe jest przerobienie jego na wersję USA 110v łącznie z nową wtyczką do sieci tak aby działał sprawnie i bezproblemowo?
Jakie części są niezbędne do wykonania tej konwersji?
Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Mam pytanie takie jak w tytule.
Ekspres do kawy Siemens Eq 9 kupiony w Polsce, napięcie 220v, czy możliwe jest przerobienie jego na wersję USA 110v łącznie z nową wtyczką do sieci tak aby działał sprawnie i bezproblemowo?
Jakie części są niezbędne do wykonania tej konwersji?
Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.