Witam.
Mam problem z ekspresem siemens eq6 seria 300 w menu serwisowym sypało błędami, najwięcej było z zaworu ceramicznego 3680 błędów, wymieniłem zawór ceramiczny na nowy zrobiłem reset urządzenia i wszystko grało robiło świetnie wszystkie kawy przez 2 tygodnie. Sprawdziłem w menu serwisowym błędy zero błędów po 3 tygodniach wyświetla się komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Robię kawę late wszystko zrobi się normalnie, wyłączam ekspres do płukania ładnie się płucze układ mleka wraz z rurką gdy zaczyna się płukać układ kawy zaczyna lecieć woda z dysz to wtedy wyskakuje ten komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Wszedłem do menu serwisowego sprawdzić błędy są 4błędy z czujnika NTC surface, bardzo proszę szanownych kolegów gdzie szukać usterki, jakie oporności przy 25 stopniach mają mieć te 2 czujniki NTC na bojlerze.Proszę o informację dziękuję.
Mam problem z ekspresem siemens eq6 seria 300 w menu serwisowym sypało błędami, najwięcej było z zaworu ceramicznego 3680 błędów, wymieniłem zawór ceramiczny na nowy zrobiłem reset urządzenia i wszystko grało robiło świetnie wszystkie kawy przez 2 tygodnie. Sprawdziłem w menu serwisowym błędy zero błędów po 3 tygodniach wyświetla się komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Robię kawę late wszystko zrobi się normalnie, wyłączam ekspres do płukania ładnie się płucze układ mleka wraz z rurką gdy zaczyna się płukać układ kawy zaczyna lecieć woda z dysz to wtedy wyskakuje ten komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Wszedłem do menu serwisowego sprawdzić błędy są 4błędy z czujnika NTC surface, bardzo proszę szanownych kolegów gdzie szukać usterki, jakie oporności przy 25 stopniach mają mieć te 2 czujniki NTC na bojlerze.Proszę o informację dziękuję.