logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Ekspres Siemens EQ6 seria 300 - komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie

Marian1978 22 Mar 2020 17:58 9681 1
REKLAMA
  • #1 18551162
    Marian1978
    Poziom 11  
    Posty: 74
    Pomógł: 1
    Ocena: 24
    Witam.
    Mam problem z ekspresem siemens eq6 seria 300 w menu serwisowym sypało błędami, najwięcej było z zaworu ceramicznego 3680 błędów, wymieniłem zawór ceramiczny na nowy zrobiłem reset urządzenia i wszystko grało robiło świetnie wszystkie kawy przez 2 tygodnie. Sprawdziłem w menu serwisowym błędy zero błędów po 3 tygodniach wyświetla się komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Robię kawę late wszystko zrobi się normalnie, wyłączam ekspres do płukania ładnie się płucze układ mleka wraz z rurką gdy zaczyna się płukać układ kawy zaczyna lecieć woda z dysz to wtedy wyskakuje ten komunikat proszę włączyć urządzenie ponownie. Wszedłem do menu serwisowego sprawdzić błędy są 4błędy z czujnika NTC surface, bardzo proszę szanownych kolegów gdzie szukać usterki, jakie oporności przy 25 stopniach mają mieć te 2 czujniki NTC na bojlerze.Proszę o informację dziękuję.
  • REKLAMA
  • #2 18964861
    Marian1978
    Poziom 11  
    Posty: 74
    Pomógł: 1
    Ocena: 24
    Witam problem został rozwiązany okazało się że zatkany był trójnik z jednej strony na wylocie kawy w srodku ekspresu dużo rozbierania aby się do niego dostać
REKLAMA