Zwzoll napisał: Tak.Tylko po kilkunastu minutach rozłacza się i jest żółty trójkąt
No to teraz coś więcej jasne.
Interface Setup-Internet-Encapsulation-IPv4 Options-Static IP Address (i tutaj wpisujesz stałą adresację).
Ten opis może się trochę różnić od tego co masz, ale powinno to być u Ciebie w podobnych miejscach.
Przewód od anteny w port LAN4 (który będzie WANem).
Moja Ukochana Żono Agniesiu (pro memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię i tęsknię.
Moja Ukochana Siostro Justynko (pro memoriam 25 02 1974 - 16 01 2025) Kocham Cię i tęsknię.