Witam, od dłuższego czasu mam pewien problem z Windowsem XP. Otóż gdy uruchamiam windowsa, po około kilku minutach ni z tąd ni z owąd Windows pokazuje komunikat : "Zamykanie Systemu Windows. Prosimy zakończyć wszystkie procesy i uruchomić komputer ponownie ponieważ usługa Zdalne wywoływanie procedur (RFC) została nieoczekiwanie zamknięta. Okienko takie wyskakuje mi już od około roku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję