logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Komunikat o zamknięciu usługi RPC w Windows XP - jak naprawić?

Black Mirror 23 Mar 2020 16:18 477 5
REKLAMA
  • #1 18553880
    Black Mirror
    Poziom 4  
    Posty: 59
    Ocena: 28
    Witam, od dłuższego czasu mam pewien problem z Windowsem XP. Otóż gdy uruchamiam windowsa, po około kilku minutach ni z tąd ni z owąd Windows pokazuje komunikat : "Zamykanie Systemu Windows. Prosimy zakończyć wszystkie procesy i uruchomić komputer ponownie ponieważ usługa Zdalne wywoływanie procedur (RFC) została nieoczekiwanie zamknięta. Okienko takie wyskakuje mi już od około roku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
    Komunikat o zamknięciu usługi RPC w Windows XP - jak naprawić?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 18554060
    jarrod
    Poziom 23  
    Posty: 539
    Pomógł: 59
    Ocena: 129
    W 'uruchom' wpisz polecenie - shutdown -a
    Zaktualizuj system, zainstaluj antywirusa.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 18554304
    Black Mirror
    Poziom 4  
    Posty: 59
    Ocena: 28
    Już sobie poradziłem. Musiałem zainstalować na nowo sterowniki graficzne bo mi jakiś jeden plik wysypało, ale dzięki za pomoc
  • #6 18554310
    Black Mirror
    Poziom 4  
    Posty: 59
    Ocena: 28
    Już sobie poradziłem. Musiałem zainstalować na nowo sterowniki graficzne bo mi jakiś jeden plik wysypało, ale dzięki za pomoc

    Dodano po 40 [sekundy]:

    Musiałem zainstalować na nowo sterowniki graficzne
REKLAMA