Witam wszystkich
Mam problem z xp co jakis czas pokazuje sie taki komunikat
"system win musi byc uruchomiony ponownie poniewaz usluga Zdalne wywolywanie procedur RPC zostala przerwana nieoczekiwanie"
i co z tym zrobic
dzieki wszystkim za pomoc
Mam problem z xp co jakis czas pokazuje sie taki komunikat
"system win musi byc uruchomiony ponownie poniewaz usluga Zdalne wywolywanie procedur RPC zostala przerwana nieoczekiwanie"
i co z tym zrobic
dzieki wszystkim za pomoc