Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone SE. Nie działa dotyk

24 Mar 2020 21:28 123 3
  • Poziom 1  
    Witam mam problem z telefonem iphone SE nie mam na nim itunes a ostatnio mi spadł i rozlał się ekran tylko w jednym miejscu reszta ekranu jest widoczna jednak dotyk nie działa teraz kiedy chce odzyskać zdjęcia kontakty itd. to nie mogę tego zrobić ze względu na brak możliwości potwierdzenia ufności komputera na telefonie. Jak mogę odzyskać te dane zanim zamienię telefon na nowy? Czy istnieje jakiś sposob jak odzyskać te dane?
  • Poziom 3  
    Ja bym radził kupić nawet używany ekran lub nawet rozbity byle działał do tego telefonu i go wymienić. Jeżeli jest widok ekranu ale nie ma dotyku to prawdopodobnie pękła taśma łącząca ekran z elektroniką.
  • Poziom 35  
    Error531 napisał:
    Jeżeli jest widok ekranu ale nie ma dotyku to prawdopodobnie pękła taśma łącząca ekran z elektroniką.

Czytaj ze zrozumieniem.

Do autora, iTunes nie instaluje się na telefonie tylko na komputerze. Nie miałeś w iphone wpisany jakiś login z iCloud??
  • Poziom 20  
    Jeśli autor nie ma całego backupu w chmurze i tak musi podłączyć skutecznie do komputera. Niezależnie czy "pękła taśma" czy uszkodził się sam ekran dotykowy zacząłbym od podstawienia nawet pękniętego, ale sprawnego ekranu (oryginalne pasują od 5s) i wtedy będziesz mógł wszystko potwierdzić i zgrać dane. Jeśli to nie pomoże problem prawdopodobnie leży w ogólnie mówiąc płycie głównej i z tym już bez serwisu nic nie wskórasz.