logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wejść w menu sony ericsson 770i bez karty sim

Sony ericsson572 25 Mar 2020 16:29 3636 17
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Aby uzyskać dostęp do menu Sony Ericsson 770i bez karty SIM, użytkownicy sugerują kilka rozwiązań. Najczęściej wymieniane metody to użycie karty testowej lub starej karty SIM, co jest problematyczne w przypadku uszkodzonego slotu na kartę. Alternatywnie, można spróbować przylutować kartę SIM na przewodach lub wymienić slot. Inna opcja to zmiana oprogramowania na modyfikowane, co jednak wiąże się z ryzykiem utraty danych. Użytkownicy wskazują również na potrzebę wgrania patcha do telefonu, co wymaga znajomości CID i wersji oprogramowania. Wiele z tych metod wymaga dodatkowych umiejętności technicznych i narzędzi.
REKLAMA