Proszę o pomoc! tak jak napisałem wyżej chcę wejść w menu sony ericsson 770i bez karty sim głównie chodzi mi o tgzw. Tajny kod próbowałem niektórych ale większość nie działało. Ps. Proszę o szybką odpowiedź!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamKRY5PIN napisał:iza2217 napisał:Zmiana softu na modyfikowany i uruchomisz bez karty sim np K310 K550
Teoretycznie tak, ale wtedy straci dane z telefonu, a podejrzewam że autor po to chce wejść do menu.
nutergsm napisał:Trochę własnej inicjatywy.
http://www.sonyericsson-world.com/topic/6845-...i-flashowanie-patchowanie-sciaganie-simlocka/
iza2217 napisał:Musisz mieć brązowym certyfikaty aby wgrywać patchy
Sony ericsson572 napisał:spoko stronka ale wszystkie linki do plików i programów nie działają