Witam
Dostałem dziś Nokie Lumnie 1020 RM-875
Do wgrania polskiego menu.
Mój problem wgląda tak że nigdzie nie mogę znaleźć polskiego softu czystego.
I jakiegoś programu żebym to wgrał.
Jeśli ktoś dałby rade podesłać PL soft i jakiś program to flashownia byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
Dostałem dziś Nokie Lumnie 1020 RM-875
Do wgrania polskiego menu.
Mój problem wgląda tak że nigdzie nie mogę znaleźć polskiego softu czystego.
I jakiegoś programu żebym to wgrał.
Jeśli ktoś dałby rade podesłać PL soft i jakiś program to flashownia byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam