Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z paskiem zadań win 10 - pasek ma kolor biały

25 Mar 2020 19:50 81 3
  • Poziom 5  
    Witam, mam problem, na moim laptopie zmienił mi się z niewiadomych przyczyn pasek zadań na biały a zawsze był przeźroczysty, w personalizacji nie mogę zaznaczyć tego co widzicie na screenie (na pc mogę to zaznaczyć) może wie ktoś jak to naprawić? Przy okazji może też wiecie co zrobić bo mi się teraz wszystko synchronizuje lapek z pc i co usune z pulpitu na pc to na lapku też jest usuwane i na odwrót jak to wyłączyć, żeby tylko przeglądarka i hasła mi się synchronizowały i to co zapisze w chmurze? Problem z paskiem zadań win 10 - pasek ma kolor biały
  • Poziom 43  
    Evejinka napisał:
    co zrobić bo mi się teraz wszystko synchronizuje

Wyłącz "Sync" w opcjach Konta Usera. Jak już przełączasz, to przynajmniej zapamiętaj co. :D
    Problem z paskiem zadań win 10 - pasek ma kolor biały
    Evejinka napisał:
    zmienił mi się z niewiadomych przyczyn pasek zadań na biały

Może w menu "Kompozycje" zmień kompozycję na inną?
  • Poziom 5  
    Dzięki, ale ja tego nie przełączałam tylko samo mi się wyświetliło przy zainstalowaniu chrome czy chce zsynchronizować przeglądarki i zrobiłam, że tak bo chciałam faktycznie, ale nie wiedziałam, że teraz mi będzie się wszystko synchronizować, już to ogarnęłam, jest opcja wyłączenia obrazów, pulpitu i dokumentów z synchronizacji. Co do kompozycji to już próbowałam tam wszystko zmieniać.