Dzień dobry.
Otóż już od dawna ma problem z klawiaturą a dokładnie z klawiszem ,,e'' ponieważ prawie zawsze kiedy go wciskam dubluje mi się albo potraja . Próbowałem zwiększyć opóźnienie naciskania i częstotliwość powtarzania ale to nic nie działa. dodam jeszcze że nigdy nie miałem klawiatury bezprzewodowej więc to raczej nie jest wina żadnych odbiorników. klawiatura mechaniczna Razer blackwidow chroma v2
więc bardzo proszę o pomoc . z góry dziękuję
Otóż już od dawna ma problem z klawiaturą a dokładnie z klawiszem ,,e'' ponieważ prawie zawsze kiedy go wciskam dubluje mi się albo potraja . Próbowałem zwiększyć opóźnienie naciskania i częstotliwość powtarzania ale to nic nie działa. dodam jeszcze że nigdy nie miałem klawiatury bezprzewodowej więc to raczej nie jest wina żadnych odbiorników. klawiatura mechaniczna Razer blackwidow chroma v2
więc bardzo proszę o pomoc . z góry dziękuję